Kepuce te ndryshme(lekure nike)

Shitet nga: Muvahid Skenderi 24 Jan 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Unisex
Jane te perdorur shume pak dhe te ruajtura mire.https://www.facebook.com/Teshat-e-perdorur-158853621156878/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim