Malli ne Likuidimm

Shitet nga: arben 16 Jan 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Unisex
Kam Butik dhe shes rroba dhe kepuc per : femi dhe te rritur per femra dhe meshkuj me shumic malli esht nga modelet e fundit te tekstilit . viber kontakt +38649190978
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim