rroba dhe kepuce te perdorura me shumice

Shitet nga: ribera shpk 02 Jan 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Unisex
ju njoftojme se kemi sjellur kepuce dhe rroba te perdorura nga amerika.
te interesuarit mund te kontaktojne me ne ne
facebook
ribera shpk koplik
e mail lavoropunojme@outlook.it
viber dhe whatsapp 00355672943230
ne ndollemi ne shkoder shqiperi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim