AUDI A3 8l TDI

Shitet nga: AUDI A3 11 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prizren
• AUDI A3 TD(i)
• VITI I PRODHIMIT 2000
• MOTORI DIESEL 110PS
• MANUAL 5 SHPEJTSI
• ABS 4 RROPA
• RADIO CD + ZERIM SHTES
• FELLNE 17 ME GOMA TREJA (POSEDON FAKTURA)
• ESP (IMOBILIZER)
• DRITAT DHE PASQYRET (ELEKTRONIK)
• KLIMATRONIK 2ZONAL
• BOARD KOMPJUTER
• MBYLLJE QENDRORE
• DRITA TE MJEGULLES
• DRITA (ANGEY EYE)
• SERVISI I KRYJER (31.01.2015)
• DATA E RREGJISTRIMIT (21.11.2015)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim