Agregat Honda

Shitet nga: Muadh Gashi 18 Tet 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Agregati me marken Honda, Benzins 2.2, eshte nje kohe te shkurter i perdorur, por punon shum mire dhe eshte ne gjendje te rregullt pa as nje defekt, per informata me te hollesishme te interesuarit mund te lajmerohet ne numrin 049835983, faleminderit per mirekuptim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim