Aparat per flokt

Shitet nga: Prizren 14 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Aparat per flokt dhe per me rru shum mir dhe bjen me do pajisje plot 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim