Aparat per me rru

Shitet nga: Prizren 09 Mar 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Aparat per me rru shum mir dhe rrujtun 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim