Bëjmë Xhirimin e Dasmave dhe Ahengjeve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Nikon Production 25 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
-Bëjmë Xhirimin e Dasmave dhe Ahengjeve në mënyrë Profesionale. HD & Full HD
- Fotografime Profesionale në Dasma, në Natyrë dhe në Studio.
- Motnazha dhe Konvertime nga VHS dhe Kasetave.
- Video Klipe.
- Ftesa për Dasma.
- Kopje Cd & Dvd.
Rr: "Jusuf Gërvalla" - Ortakoll
(Afër Abi Center)
Prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim