Biciklet

Shitet nga: Lirim 06 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Bicikleta shitet per arsye mos perdorimi.bicikleta eshte ne gjendje te rregullt frenat i punojn shpejtesit i punojn te gjitha i punojn siq e shihni dhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim