Bilardo

Shitet nga: Adrian 06 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Esht bilard dhe bahet Hair okey me rrym.

Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim