Clean & Wash -TINI DENI-

Shitet nga: Dashnor 03 Mar 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Clean & Wash - TINI DENI-

- Pastrojm dhe mirmbajm te gjitha llojet e hoteleve ,shtepive , restoranteve etj.
- Pastojm te gjith llojeve te tepihave , kauqave , foteleve , karrigave etj.
- Pastrojm dhe lajm te gjith llojeve te dyshemeve (keramik,parket,laminat,kubza etj.)
- Bejm pastrimin gjeneral te veturave,autobusave,furgonave etj.
- Pastrojm te gjith llojet e gjamave me gjatsi dhe gjersi te ndryshme.
- Si dhe ne bejm mirmbajtjen sezonale te sallave te darsmave.- Ne më së miri njohim gjuhën e pastrimit -

Kontakt ne numrin :044-218-041
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim