Dr. Vac .. material gjerman

Shitet nga: Fatjon 30 Pri 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Dr. Vac material gjerman per pastrimin e veshëve. produkti eshte i paperdorur. ne gjendje te mire..
Cmimi per DR.Vac eshte 10 euro... Mund te kontaktoni edhe permes viberit dhe whatsappit..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim