Elektronik nga NORVEGJIA

Shitet nga: N.N 22 Sht 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Origjinale, te perdorme shum te rutne,
Mund ti provoni dhe ti testoni pa kurfar problemi.

Info ne nr. kontaktues

044216572

Viber. +37744216572
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim