Fellga

Shitet nga: Sinan 08 Tet 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Shes Fellgat 185-60-R14 Me goma M+S , fellgat jan në gjendje të mir nuk dridhin vetëm ballansim dojn ,fellgat bëjn për golf 1,2,3 dhe audi Qmimi 150 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim