Fotokopje

Shitet nga: Flurim 07 Dhj 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Aticio d 427 ne gjendje te mire teknike per me shume na informoni dhe ne viber 044 140 378
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim