Fritoza...

Shitet nga: Fahridin 26 Sht 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Urgjent Shes fritozen 5 litershe si dhe makin per premje te mishit shum pak te perdoruna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim