GJENERATOR "HONDA" 10KVA

Shitet nga: Sevdat 02 Pri 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Shes gjeneratorin 10Kva honda ne gjendjee te rregullt benzins 3faz dhe monofaz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim