GJENERATOR DIGJITAL ig 1000

Shitet nga: Fatmiri 09 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Gjeneratori digjital 1 kw, prodhim Korean, punon me benzin, me nje kandel dhe ka depon e vecant per vaj. Motori eshte ne gjendje te rregullt, aktivizoehet dhe punon, ndersa problemi eshte se nuk prodhon rryme. Pra, defekti eshte se nuk prodhon rryme me rastin e aktivizimit te motorit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim