Gur

Shitet nga: Zymer Telaku 05 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Gurë dhe rrasa ( pllaka ) të gjitha dimenzjonet qe juve ju nevoiten, tek ne mund ti gjeni me qmim shumë të volitshm (prej 15-40 euro metra kub.), Ju mirëpresim në Banjë të Malishevës .045-642-848.
\
Mund t'ju kryejm edhe sherbimin për gur te prer sipas permasav dhe dimenzionev qe juve ju duhen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim