Inventar për market

Shitet nga: Jon 29 Krr 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten dyert e aluminit me xhama për market, të përdorura, por janë shumë të ruajtura, në gjendje të rregullt.
Dimensioni i dyerve është: 4×2.5 ( 4 metra gjansia, si dhe 2.5 metra lartësia ).
Gjithashtu shiten edhe dyert e hekurit me të njejtat dimensione, të cilat mbyllen sikur harmonikë në 2 pjesë.
Qmimi sipas marrëveshjes.
Të interesuarit mund të lajmërohen në këtë numër të telefonit: +37745 / 472 - 572.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim