Invertar per zyre

Shitet nga: Agron 17 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes invertar per zyre ne gjendje shum te mire ,po ashtu edhe nje shank .Keto produkte jane te ardhura nga zvicrra .Per me shum info.nr.tel +37744119730 dhe ne viber +38649665569
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim