Jap vellon me qira

Shitet nga: arbenita 11 Shk 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
vello asht e bler nga Sesahr Usa ne Prizren,esht shum e mir dhe ne gjendje si me qen e re,sepse veq 1 dit esht perdorur .posedon duakun dhe dorezat.te cilat i kam porositue veqant me dantel.mund ta shikoni edhe videon e majlindes bokseres kosovare asht e njeta vell sepse foto nuk mund te qes per shkak te keqperdorimeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim