KALDA PER NGROHJE 40KW E PERDORUR

Shitet nga: SHYQA 14 Sht 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prizren
SHITET KALDAJA ME DRU DHE THENGJILL
ESHTE 40 KW
ESHTE E PERDORUR
ARSYJA ESHTE PO E VENDOPSI ME PELLET


ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLLT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim