KANALE SHQIP BRENDA DHE JASHT KOSOVES

Shitet nga: ibrahim 09 Shk 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kanale Shqip
Kanale Sportive
Kanale Gjermane
Kanale Franceze
Kanale Angleze
Kanale Spanjole

dhe shum e shum kanale tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim