KING model zingjir ( sirm )(470 g ) 14mm i trash.

Shitet nga: Xxx 24 Shk 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes zingjirin e modelit KING qe eshte 470 gram i rende
Dhe 14 mm i trashe sa nje gisht tregus eshte shum i trashe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim