Karrik sheruese me maszh

Shitet nga: sarragjem 16 Nën 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prizren
Shes karrik electronike sarragjem sheruese per shum smundje dhe njekohsisht edhe per maszh te gjith trupit qe e programon sipas nevojes dhe deshires me qmim te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim