Klime Per Verë dhe Dimer 2016

Shitet nga: Shites 02 Pri 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Prizren
Klimë për Vere dhe Dimër eshtë e perdorur vetem 1 muaj, mund ta vendosni Dimrit ku te doni ndersa veres duhet te jetë afer ndonje dritareje apo oxhaku, eshtë ne gjendje shumë te regullt mundë të perdoret në firma të ndryshme apo shtëpi edhe ne zyre.

Nr telit 0037745702072
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim