Kolic per invalida

Shitet nga: Safet 30 Jan 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Kolica është ne gjendje te regultë, siq shihet edhe ne foto ka frena dhe ulëse per pushim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim