Kukull per meshkuj

Shitet nga: Arbeni 03 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prizren
Material i mire dhe ne gjendje te mire nga gipsi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim