Makin per granit

Shitet nga: Makin per granit 05 Mar 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Prizren
Makin per keramika dhe granit 160 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim