Makin per pergatitjen e brumrave

Shitet nga: Buki 05 Shk 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
makina per pergatitjen e brumrave edhte digjitale ben matjen prerjen dhe e ben kulaq brumin kapaciteti 1200-1600 cope brenda 1ore. Makina eshte e re vetem e kemi testu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim