Makina per flok

Shitet nga: Liridon 10 Sht 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Prizren
E mire dhe praktike.. Eshte e re..
Nga Kroacia.
Viber/Whatsapp
+38649892370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim