Makina per larjen dhe tharjen e perimeve

Shitet nga: x 14 Shk 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet SOLIA SWA 100,makine per larjen dhe tharjen e perimeve.
Kjo pajisje ben larjen e pemeve dhe perimeve vetem me 10 litra uje.
Sasia qe mund te lane eshte deri ne 20 kg pernjeher.

Per informacione me te hollesishme kliko ne linkun e meposhtem.

http://www.lorch-shop.com/gebrauchtmaschinen-und-zubehoer/maschinen/salat-und-gemuesewaschmaschinen/590/verkauft-solia-swa-100-salatwaschmaschine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim