Makina shtypese

Shitet nga: Edmond 25 Nën 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes makinat per botim te librave .
Cmimi sipas marrveshjes ,mund te bejm dhe ndrrime .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim