Maska rezistente nga uji per Telefona

Shitet nga: Leo 10 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Shes maska rezistente nga uji gati per te gjitha telefonat deri ne 5.5inch. E mira e kesaj maske esht qe nese bjen telefoni ne uje rrin n siperfaqe.Kam dy(2) ngjyra te zez dhe te kalter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim