Mjalte origjinale (e bjeshkeve te sharrit )

Shitet nga: alban 19 Gsh 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Kemi 3 lloje te mjaltit : Te bagrremit , livadhit (10e kg) , si dhe te Pishave (13e kg) .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim