Mjekesi Alternative

Shitet nga: Bujar 04 Krr 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pershendetje,ju siguroj
MJEKIME ME ILAÇE POPULLORE TERESISHT ME ORIGJINE BIMORE PER 58 SEMUNDJE,më: konkretisht:
1-Dhimbjet e Kokës
2-Neurozat dhe sëmundjet e tjera Nervore
3-Skleroza
4-Sëmundjet Epileptike dhe Pagjumësia
5-Ankthi,stresi dhe marramendja
6-Sëmundjet eZemrës dhe të Qarkullimit të Gjakut
7-Aneminë
8-Arterioskleroza
9-Hemoragjia ne Hundë(Gjakderdhja)
10-Ejntja ose(Edemat)
11-Majaselli
12-Sëmundjet e Ap tretës dhe sëmundjet e Gojës
13-Sëmundjet e Stomakut
14-Diarrea
15-Koliti ose(Kapsllëku)
16-Sëmundjet e Mushkërive
17-Bronshiti
18-Rrufa kolla
19-Astma bronchiale
20-Lemza
21-Djersitja e tepërt
22-Pezmatimi i Veshkave dhe Fshikzës Urinare
23-Adenoma e Prostatës
24-Enureza Nokturneose(Urinimi I pavullnetshëm në Gjumë)
25-Azotemia
26-Pezmatimi i Vezoreve dhe Mukozës së Mitrës
27-Tumoret e Vezoreve
28-Tumoret e Gjirit(Beninj ose malinj)
29-Pezmatimi i Melçisë
30-Hepatiti Kronik(Vereza)
31-Gurët në tëmth
32-Sëmundjet e lëkurës dhe plagët e ndryshme
33-Diegiet
34-Rrjebulli
35-Dermatomykozat
36-Zgjebja (Scabies)
37-Kallot e këmbëve dhe Lythat e Duarve
38-Morthi
39-Rënia e flokëve dhe alopecia
40-Sëmundjet e fytit dhe Bajamet
41-Sëmundjet e Veshit
42-Sëmundjet e Syve
43-Sëmundja e Sheqerit (Diabeti )
44-Parazitët në Zorrë
45-Gjëndrrat tiroide
46-Sëmundjet e Kyçeve dhe Reumatizma
47-Herrnia Discale dhe Nervi shiatik
48-Leuçeminë
49-Migrena
50-Spondiloartroza Lumbare dhe Cervicale
51-Variçet (Damarët në Këmbë)
52-Temperaturat e larta
53-Sëmundet e Pankreasit
54-Për dobësim dhe rënie nga Pesha
55-Mosmbajtja e Urinës tek moshat e Rritura
56-Anemitë e ndryshme
57-Të vjellat dhe era e keqe e Gojës
58-Menopauza

SHERBIMI, ESHTE, KORREKT, DHE, MJEKIM, I, GARANTUAR,
Ju Mirepresim

E-mail:tangubujar@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim