Ndegjuese me Wireles

Shitet nga: sony 25 Maj 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Prizren
Ne gjendje shum te mire, te perdorura, shum te pershtateshme, ju mund te shikoni tv dhe ta ndegjoni zerin pa i penguar te tjereve apo per te ndegjuar muzik , apo per te luajtur ndonje loje ne kompjuter apo ndonje paisje tjeter qe nuk i pengoni te tjereve.


Viber: +377 44 216 572
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim