Nisi-Plast

Shitet nga: Arif Krasniqi 03 Jan 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Nderrmarrja per prodhimin e dyerve dritareve dhe rroletave nga alumini dhe plastika sistem mbidritares dhe jashdritares ngjyra hiri bardh emitim i drurit. Shtrojm edhe laminat te llojeve te ndryshme prodhim gjerman poniashtu bejm edhe montimin e gilinderave nga alumini.
DPZ-NISI-PLAST
RRUGA XHEVAT BERISHA
LAGJJA TUSUZ
Pronar
ARIF KRASNIQI
TEL: 044-269-217
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim