PAISJE PER PUNE DHE NXEMJE QENDRORE

Shitet nga: Xhevat 16 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
1.Furra per kalitje 4kw 1200/c 300x200x170 mm

2.Koka ndarese per frez

3.Share(bonsek) per metal /100 mm /350 mm

4.Radiatore per nxemje qendr. 5 copa me madhsi t ndryshme
5.Kaldaja me rryme 12kw.

cmimet simbas marveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim