PSP 3000

Shitet nga: Endrit 04 Pri 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
PSP 3000 eshte nje loj shum e dashur nga femijet qe eshte shum i leht per tu mbajtur dhe qe mund te luhen shum lojra te ndyshme PSP 3000 vjen bashk me 6 CD
te shihen edhe ne foto PSP nuk ka asnje demtim siq shihet ne foto psp mund te lidhet me wifi dhe me ane te saj mund te kyqeni ne rrjete sociale web sajte etj psp vjen bash me nje chip me 512 MB qe mund te perdoret per te shkarkuar foto video muzik etj per qmim mund edhe te diskutojm ose me ndonje nderrim (telefona) per kontakte te tjera me thirrni ne numrin tim ne viber ose what's up
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim