Paisje per kuzhine

Shitet nga: x 14 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten keto paisje ne gjendje shum te mire dhe funksionale: 2 Makina per tharjen e pjatave dhe mbajtjen e nxeht te pjatave, 3 Karroca, dhe lloje te ndryshme te tepsijave. Te gjitha jan Rosfaj.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim