Paisje per piceri dhe furr

Shitet nga: Lon 24 Dhj 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Frigoriferi me Ftohje dhe frigoriferi nxemjes per sherbime te piceris dhe furres
Shum pak te perdorura te ardhura nga Kroacia
Dhe nje furr per pice
Çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim