Pikatore dhe Lidhse per Vaditje

Shitet nga: Medina-Comerc 14 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kemi Pikatoret dhe Elementet te tjera per vaditje te kopshtit.Kemi Lidhse te Kalterta dhe te Gjelberta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim