Riparime dhe ndertime te Droneve

Shitet nga: Fatmiri 02 Mar 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bej riparime dhe ndertime te droneve sipas porosive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim