SHTYPSHKROJNA

Shitet nga: Real 27 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet SHTYPSHKRONJA KOMPLET ME TE GJITHA KËTO PAISJE, JANË TË GJITHA FUNKSIONALE DHE MUND TË HYNË MENJËHER NË PËRDORIM.

1. HAIDELBERG GTO ME NUMERACION A3

2. ROTAPRINT B4

3. PRESA BRISKU ADAST 120 Cm

4. KOPIRRAM B3

5. ADAST GRAFOPRES NUMERACION

6. RUSKINJA B2 PËR PAKETIME (KUTIA)

7. PERFOR - BIG B2

8. PREMJA E BRISQIVE 2 M

9. BRISKU I VOGËL A3

10. KLLAMERICA ME DY KOKA.JU LUTEMI NDRIM NUK BËJMË ME ASGJË.
PRESIM BLERËS SERIOZ.


INFO: 044336426
049336426


REAL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim