Sakica te punuara nga pune dore 0.5 deri 3 kg

Shitet nga: Qenan 16 Nën 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes Sakica te ndryshme nga 0.5 deri 3 kg. Jane te punuara me pune dore dhe me kualitet te larte. Jemi nga prizreni me traditen 40 vjeqare...
Per detaje tjera ju lutemi na kontaktoni ne numrin 045606923
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim