Saksofon

Shitet nga: leo 24 Qer 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prizren
shes saksin ne gjendje te rregullt komplet me rryp kofer dhe pipat dhe disa sene tjera sedi per qka sherbejn arsyeja e shitjes esht se jom sintash edhe mka ardh ndor nuk me duhet
ka ardh prej zvicres...korg dynacord yamaha klarinet sax saksofon gitare 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim