Shes kete lule

Shitet nga: Veton 05 Tet 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes kete lule qe sherben per dekorim te brendshem dhe te jashtem.
Qmimi spas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim