Shesim lulet "fikus"

Shitet nga: Sherif Ajgeraj 18 Nën 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Luleta jane te gjata, jane te pershtatshme per dhoma dite dhe per objekte me te medha, jane dy lule te tilla. Transporti i siguruar brenda territorit te prizrenit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim